Mans profils
Cienījamo apmeklētāj, lūdzu reģistrēties vai autorizēties, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli.


Info

Paldies ka esi apmeklējis šo vietni,mēs lapas administrācija priecājamies tevi šeit redzēt,bet būtu labi ja tu būtu tik laipns/a un atstātu kādu ziņu no sevis,par to kas tev patīk vai tieši otrādi nepatīk mūsu vietnē šo ziņu viss labāk atstāt ir viesu grāmatā vai arī forumā,jau iepriekš paldies tev.
©Militarycatz.lv


JautājumstestČats

Iztīrīt čata vēsture


Galvenā lappuse - Pastāvam jums...Sveiki lietotāji un citi zvēri.
Ir atkal jauns dizains.līdz ar to arī komplektā jaunas galvas sāpes man kā īpašniekam un administratoram, te noteikti ir 101 vieta kur ir kādas problēmas vai arī nepilnības,ja arī tu kādu no tām pamani paziņo man vai kādam no lapas administratoriem.

Autors: militarycatz | Datums: 09.04.12 | Lasīts: [13] | Komentēts (0) Lasīt
Militarycatz uzrunu
Sveiki lietotāji!
  Kā jau esat pamanījuši ka kopš jaunā dizaina uzstādīšanas ir pagājis laiciņš, ko esmu aizpildījis ar tulkošanas un pielāgošanas darbiem,tāpēc arī jaunu filmu pievienošana ir iestrēgusi un praktiski nenotika,bet nu atkal es sakšu aktīvāk darboties ar jaunu filmu pievienošanu.
  Iespējams esat pamanījuši ka ir pievienota jauna poga "SŪDZĪBĀM"kurā varam varam ziņot par lapas nepilnībām vai ierosinājumiem saistībā ar lapu vai lapas attīstību,katru šo ziņojumu saņemsim mēs visi 3 administratori un par iespējamo risinājumu varam mēs atbildēt katrs personisku viedokli vai arī ar konkrētu rīcību problēmas novēršanai.


Autors: militarycatz | Datums: 02.03.12 | Lasīts: [32] | Komentēts (0) Lasīt
Militarycatz uzrunu
Labvakar,lietotāji.
Kā jau esat pamanījuši ir atkal notikušas pārmaiņas kas lielākoties skar tikai dizainu,bet ir arī citi uzlabojumi un mēs neapstāsimies mēs strādājam jums un lai jums būtu iespēja atpūsties,tieši tādā vidē kā jūs vēlaties.Vietnes īpašnieks tas būtu es pēdējās dienās piesaistīja divus spējīgus un zinošus Administratorus kuri aktīvi iesaistās lapas attīstībā un uzlabošanā,bet nu takā esam tik cik esam un darām tik ātri un efektīvi cik spējam,ja tu pamani kaut ko kas nestrādā tad droši ziņo kādam no mums vai vislabāk forumā,vai arī ja tev ir ieteikumi lapai vai tās uzlabošanai,nesēdi ar sveci zem pūra un pasaki to arī citiem.  

Ar cieņu Militarycatz

Autors: militarycatz | Datums: 25.02.12 | Lasīts: [34] | Komentēts (0) Lasīt
Vitenes meklētājsIesaku filmas

Iesaku paskatīties!!


Aptauja

Ienākot šeit pamaniju...?

1. Patīkamas pārmaiņas
2. Nekās īpaš
3. Atkal jauns dizians
4. Jāpadomā
5. Atbildēšu twiterī

Kopā nobalsojuši: 6


Banneru kasteStatistika

Statistika
Apmeklētāji?
Šobrīd klātienē:
Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0


Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Ciemiņi Lietotāji


Informeri
Sveicināts
Ja Jūs redzat šo ziņojumu, tad neesat ielogojies vai reģistrējies. Aicinām ielogoties savā profilā vai reģistrēt jaunu profilu, lai vairs neredzētu šo logu un varētu pilnvērtīgi lietot lapu.
Militarycatz.LV © 2012